
iXXXi ringen review
Het is tijd voor een nieuw artikel en dit keer gaat het over mijn nieuwste iXXXi ringen. Ik ben vorige week naar t’ Juffie in Giessenburg gereden om daar wat nieuwe ringen te scoren. Ik had al een paar basis ringen op mijn zilveren ring. Toch deed ik hier weinig mee, want als je niet veel ringen hebt kan je niet eindeloos combineren.
Een paar maanden geleden zag ik een reclame voorbij komen van iXXXi. Ik was spontaan verliefd geworden. De witte basis ring, de houten ringen, ze hadden touw, zand en balletjes gebruikt en ik was helemaal in mijn nopjes. Hier wilde ik het een en ander van hebben. Benieuwd voor welke ringen ik heb gekozen? Bekijk dan het complete artikel.
Wit met rosègoud
Zoals jullie kunnen zien heb ik de witte basisring gekocht. Hierdoor krijg je al een heel ander effect. Uiteindelijk heb ik gekozen voor rosègoud gecombineerd met zilver en hout. Hierdoor krijg je een heel zomers en fris effect. In de winkel bij ’t Juffie in Giessenburg werd ik enorm fijn geholpen. Je kan daar rustig aan de tafel gaan zitten en dan gaat de verkoopster de ringen voor je opbouwen. Zo kan je precies zien wat je mooi vind.
Neem altijd de ringen mee die je al hebt, want daardoor krijg je ook weer wat nieuwe inspiratie. Zoals je hieronder kan zien heeft ze er een feestje van gemaakt!
Zilver of wit?
Voor welke basisring zou jij gaan? Je hebt namelijk een witte, zwarte, rosègoud en zilveren basisring. Ik koos de eerste keer voor zilver omdat ik dat het meest draag. Sinds een paar weken heb ik een Tommy horloge die rosegoud is. Die past perfect bij deze ring want om het klokje zit ook een sportieve witte rand. Nu kan ik ook de ene ring rechts dragen en de andere links want ze matchen perfect bij elkaar. Rechts zijn de meest dunne ringen gebruikt van 1 en 2mm. Hierdoor hoef je onder de ringen geen elastiekjes te gebruiken. Elastiekjes? Yes, soms kan je ring gaan schuiven en dat wil je natuurlijk niet, je wilt dat de parel, diamant aan de voorkant blijft stralen. Je krijgt dus elastiekjes erbij die je eerst om de basis ring heen schuift. Hierdoor blijven de ringen op hun plek.
t’ Juffie in Giessenburg
Neem in deze winkel een keer een kijkje want je weet niet wat je ziet. Ten eerste is het super gezellig en knus maar je hebt er echt enorm veel sieraden. Ze hebben de volgende merken: iXXXi, Karma, Bibastore, Camps & Camps en nog veel meer mooie merken ”ook voor mannen hebben ze hele stoere sieraden”. De mensen die er werken zijn echt super lief en helpen je onwijs goed. Is het niet bij jou in de buurt? Ga dan gewoon erheen want je krijgt er geen spijt van. Je kan in de Graanschuur ook een kopje koffie drinken of lunchen. Je bent daar zo een paar uurtjes zoet en je raakt niet uitgekeken.
Conclusie
Zoals jullie hierboven zien kan ik er echt alle kanten mee op. Ik heb ook nog mijn eerste set die ik kan combineren met de witte basisring. Check mijn aller eerste artikel over iXXXi hier. Ik hoop dat ik jullie heb geïnspireerd op het gebied van iXXXi. Heb jij ook al een ring die je eindeloos kan combineren, laat dat dan hieronder weten. Vooral wanneer je jarig bent kan je bijvoorbeeld een ring vragen. Een ring erbij betekent weer eindeloos combineer plezier! Nu is het wel zo dat de ring met het touw een andere verzorging nodig heeft. Zorg dat je de ring afdoet wanneer je je handen gaat wassen. Zo blijft die namelijk het langst mooi. Ik ben echt verliefd op mijn iXXXi ringen, ik krijg er nu al enorm veel complimenten over. Wat is jouw favoriete combinatie?
Prijzen
Iedere ring heeft een andere prijs maar ik zal hieronder een paar favorieten zetten:
De witte basisring die ik heb: €24,95
Wood lichtbruin ”ook deze ring mag niet in contact komen met water” €15,00
White balls rose €17,50
Line sand €12,50
Zirkonia white stone €15,00
Rope bruin €15,00
BewarenBewaren
BewarenBewaren
Wat een leukerds!!
Auteur
<3 iXXXi ... thanks voor je comment Lindsey :)
Wat een leuke ringen zeg! Leuk dat ze van die natuurlijke materialen gebruiken. Ik vind ze prachtig!
Auteur
Dankjewel Eveline! ja prachtig he die natuurlijke tinten, im in love..
Ik vind de combi van wit met roségoud ook echt tof! En ff tussendoor trouwens; je Insta foto bewerking vind ik tof!
Auteur
Ja dat is een prachtige combinatie he! Ahw dankjewel wat lief
Super leuk dat je het kan combineren en veranderen!
Ik kende het concept nog niet, maar wat tof! Vooral die touw ring vind ik echt heel vet. Ik heb wel veel van pandora gehad vroeger, en zo een ring met een balletje in het midden die je kan wisselen (weet de naam even niet meer), maar dit is wel echt helemaal naar de stijl van nu! Love it!
Auteur
Wat leuk dat ik jou heb mogen inspireren! En wat grappig dat je wel bekend bent met Pandora en MilanO, dit is echt de perfecte ring van dit moment. liefs
Zo heb je toch eigenlijk elke keer een hele unieke ring! Gaaf idee
Auteur
ja is echt een heel tof concept!